Potřebujete poradit?
+420 725 724 317 (Po – Pá: 8 – 18)

Vrácení zboží

Nepoužívané, nepoškozené kompletní zboží v původním obalu lze vrátit do 14 dní. Úplné znění o odstoupení od smlouvy zde.

Zasílat můžete přímo na adresu uvedenou ve faktuře.

Pro vrácení můžete využít na naší adrese PPL Parcel Shop - M&M LEATRADE s.r.o. Nádražní 342, 293 01  Mladá Boleslav-Čejetičky nebo také výdejní místo Zásilkovny - AGROHOBBY CENTRUM s.r.o., Nádražní 342, 293 01 Mladá Boleslav-Čejetičky. Uveďte prosím e-mail pro doručení: info@miminiki.cz a telefon 725 724 317.

Důležité:

Nezasílejte prosím přes Zásilkovnu jako doručení na adresu - doručují o víkendu a ve večerních hodinách, kdy zde nikdo není a nelze se s nimi domluvit na jiném termínu doručení.

Milá komunikace Krásný sortiment Možná někdy potřeba počítat s delší dodací lhůtou - paní se snaží vyjít vstříc
Ověřený zákazník, před 3 měsíci, 2 týdny
Při objednání v úterý byl termín dodání ve čtvrtek, když do pátku zboží nedorazilo tak při zavolání n auvedeny telefon nikdo nebral - ani v pátek ani v pondělí. Pak mě telefon 3x prozvonit ale zase jen při zpětném volání někdo nevzal (možná mají odchozí bránu). Po týdnu od objednání mi přišel Email že zboží je expedováno - tzn že pravděpodobně dojde o týden později než bylo přislíbeno - vzhledem k tomu, že jsem obchod vybral právě z důvodu včasneho doručení tak obchod nedoporučuji - nelze se tam dovolat a zboží neodešle v termínu.
Ověřený zákazník, před 4 měsíci
Zboží pěkné, výběr dostatečný, rychlé dodání. Přehlednost stránek, rychlé dodání.
Ověřený zákazník, před 5 měsíci
Jsem opravdu velmi nadšená z nákupu na tomto e-shopu! Velmi ráda doporučuji! Rychlost dodání, komunikace
Ověřený zákazník, před 6 měsíci, 4 týdny

Nenechte si proklouznout mezi prsty
...slevy, akce a novinky ze světa usměvavých dětí.