Potřebujete poradit?
+420 725 724 317 (Po – Pá: 8 – 18)

Vánoční ozdoby

Novinkami v naší nabídce jsou vánoční ozdoby značky Pearhead a Adora, s jejichž pomocí lze vytvořit originální vánoční ozdobu s otiskem ručičky nebo nožičky. Skvělý dárek pro novopečené rodiče nebo prarodiče. Další novinkou jsou dětské vánoční ozdoby značky Avenue Mandarine, které jsou zase pěkným dárkem pro děti.

Vánoční ozdoba Pearhead s otiskem

Originální vánoční koule se sadou na otisk ručičky dítěte a fixou k dopsání jména dítěte. Tato vánoční ozdoba dodá vánočnímu stromečku osobitý nádech. Každý rok může navíc děťátko sledovat jak mu ručička vyrostla. Vytvoření otisku je velmi rychlé, zdravotně nezávadné a výsledkem je věrný otisk, který bude celoživotní vzpomínkou. 

Skvělý dárek pro prarodiče nebo novopečené rodiče! 

Vánoční ozdoba

Ornament Pearhead s otiskem

Sada Ornament obsahuje oválný oboustranný rámeček a bezdotykovou sadu pro vytvoření otisku. Pearhead bezdotyková sada pro vytvoření bezdotykového otisku nožičky je unikátní. Otisk se provádí přiložením nožičky přes blánu pokrytou z druhé strany otiskovací barvou. Tento typ otisku je ideální pro novorozená miminka, protože vytvoření otisku trvá pouze několik vteřin a nožička přitom zůstává zcela čistá a suchá.

Určitě udělá radost novopečeným rodičům či prarodičům!

Vánoční ornament

Vánoční ozdoby pro holky, Avenue Mandarine

Sada obsahuje 12 vánočních ozdob s červenou stuhou s překrásnými dětskými vánočními ilustracemi. Ozdoby jsou vyrobeny z pevného kartonu. Z jedné strany potištěné vánočním obrázkem, a zdruhé strany potištěné vánočním dekorem.

Je možné zakoupit ve variantě pro holky či pro kluky.

Pěkný dárek pro děti! 

Vánoční ozdoba

Otisk nožičky Pearhead, závěsná ozdoba

Otisk ručičky nebo nožičky dítěte nebo vnoučátka můžete zavěsit na vánoční stromeček jako originální ozdobu. Každý rok budete s dětmi sledovat jak jim nožička nebo ručička povyrostla. Sada obsahuje hmotu na vytvoření otisku, kulatou šablonu, váleček na rozválení hmoty, stužku a trubičku pro vytvoření otvoru na protažení stužky. Hmota se zpracovává velmi snadno, konsistencí je podobná modelíně a stejně lehce se s ní i pracuje. Po vytvoření otisku sama ztvrdne na vzduchu.

Skvělý dárek pro prarodiče k vánocům!


Otisk nožičky PearheadZávěsná ozdoba otisk nožičky


Otisk nožičky nebo ručičky Pearhead modrý, závěsná ozdoba


Závěsná ozdoba otisk nožičky modrá

Závěsná ozdoba otisk nožičky modrá

Otisk nožičky nebo ručičky Pearhead růžový, závěsná ozdoba


Závěsná ozdoba otisk nožičky růžová

Závěsná ozdoba otisk nožičky růžová

Závěsná ozdoba Adora

Sada pro otisk nožičky nebo ručičky miminka vytvoří nezapomenutelnou památku. Skvěle se hodí jako dárek pro miminko nebo nastávající maminku.

Vytvoření otisku je velmi rychlé díky zdravotně nezávadné samotuhnoucí hmotě. Hmota je měkká a pružná, velmi jednoduše se s ní pracuje. Pořízení otisku tak zabere pouze několik minut. Pokud se Vám otisk nepovede na první pokus, je možné otisk opakovat.

Adora závěsná ozdoba


Vánoční ornament


Vánoční ozdoba na stromeček
Milá komunikace Krásný sortiment Možná někdy potřeba počítat s delší dodací lhůtou - paní se snaží vyjít vstříc
Ověřený zákazník, před 2 měsíci, 1 týdnem
Při objednání v úterý byl termín dodání ve čtvrtek, když do pátku zboží nedorazilo tak při zavolání n auvedeny telefon nikdo nebral - ani v pátek ani v pondělí. Pak mě telefon 3x prozvonit ale zase jen při zpětném volání někdo nevzal (možná mají odchozí bránu). Po týdnu od objednání mi přišel Email že zboží je expedováno - tzn že pravděpodobně dojde o týden později než bylo přislíbeno - vzhledem k tomu, že jsem obchod vybral právě z důvodu včasneho doručení tak obchod nedoporučuji - nelze se tam dovolat a zboží neodešle v termínu.
Ověřený zákazník, před 2 měsíci, 3 týdny
Zboží pěkné, výběr dostatečný, rychlé dodání. Přehlednost stránek, rychlé dodání.
Ověřený zákazník, před 3 měsíci, 3 týdny
Jsem opravdu velmi nadšená z nákupu na tomto e-shopu! Velmi ráda doporučuji! Rychlost dodání, komunikace
Ověřený zákazník, před 5 měsíci, 3 týdny

Nenechte si proklouznout mezi prsty
...slevy, akce a novinky ze světa usměvavých dětí.