Potřebujete poradit?
+420 725 724 317 (Po – Pá: 8 – 18)

Tipy na originální vánoční dárky

Podívejte se na naše tipy nejen pro novopečené rodiče a jejich ratolesti, ale také pro prarodiče a další členy.

Štědrý den pomalu klepe na dveře a vy marně přemýšlíte, co pořídit za dárky pro vaše nejdražší? Podívejte se na naše tipy nejen pro novopečené rodiče a jejich ratolesti, ale také pro prarodiče a další členy.

Fotorámečky, sady na otisk nožičky nebo ručičky miminka potěší novopečené rodiče i prarodiče. Dárek, který jim bude připomínat jedinečný okamžik přírůstku do rodiny a zároveň poslouží jako dekorace.

Nejmenší ratolesti ocení společníka do postýlky. Tím se může stát muchláček nebo přítulka v různých provedeních. Miminka také dokáže zabavit hudební hračka umístěná nad postýlku nebo na hrazdu hrací deky.

Pro rozvoj motoriky dětí od 1 roku jsou vhodné tahací hračky či tzv. vkládačky. Nejen, že si s nimi užijí spoustu zábavy, ale také podpoříte jejich správný vývoj.

Když děťátko často bolí bříško nebo má naražené kolínko, pomůže hřejivé zvířátko s vůní levandule. Zvířátko má v sobě vyjímatelný sáček, který dle potřeby ohřejete v mikrovlnné troubě nebo zchladíte v mrazničce, vložíte zpět do zvířátka a přiložíte na bolavé místo.

Pokud si i přesto nevíte s výběrem dárku rady, je zde řešení v podobě dárkového poukazu pro maminku a jejího drobečka.

                                                


Milá komunikace Krásný sortiment Možná někdy potřeba počítat s delší dodací lhůtou - paní se snaží vyjít vstříc
Ověřený zákazník, před 2 týdny
Při objednání v úterý byl termín dodání ve čtvrtek, když do pátku zboží nedorazilo tak při zavolání n auvedeny telefon nikdo nebral - ani v pátek ani v pondělí. Pak mě telefon 3x prozvonit ale zase jen při zpětném volání někdo nevzal (možná mají odchozí bránu). Po týdnu od objednání mi přišel Email že zboží je expedováno - tzn že pravděpodobně dojde o týden později než bylo přislíbeno - vzhledem k tomu, že jsem obchod vybral právě z důvodu včasneho doručení tak obchod nedoporučuji - nelze se tam dovolat a zboží neodešle v termínu.
Ověřený zákazník, před 4 týdny, 1 dnem
Zboží pěkné, výběr dostatečný, rychlé dodání. Přehlednost stránek, rychlé dodání.
Ověřený zákazník, před 1 měsícem, 3 týdny
Jsem opravdu velmi nadšená z nákupu na tomto e-shopu! Velmi ráda doporučuji! Rychlost dodání, komunikace
Ověřený zákazník, před 3 měsíci, 3 týdny

Nenechte si proklouznout mezi prsty
...slevy, akce a novinky ze světa usměvavých dětí.