Potřebujete poradit?
+420 725 724 317 (Po – Pá: 8 – 18)

Fusak: Nedílná součást cestování s miminkem

S miminkem ven za chladných dnů? S pořádnou výbavou žádný problém.

Podzim se ujal vlády a s ním nadešlo chladnější období roku. Na vlastní kůži pociťujeme úbytek teplých slunečních paprsků a zjišťujeme, že zdraví není samozřejmost. Ještě více citlivé jsou na příchozí roční etapu miminka a menší děti. Pro mnoho rodin se stal pro stávající chladné měsíce neocenitelným pomocníkem zimní fusak, který zajistí tepelný komfort vašeho drobečka.

Fusak vs hřejivá deka?

Ptáte se, proč investovat do zimního fusaku, když stejně může posloužit teplá deka? Odpověď je nasnadě a pokud máte neklidné dítě, dáte nám za pravdu. U dětí, které sebou škubou a házejí, může dojít k tomu, že se z pod deky odkopou a následně nastydnou.

Fusak pevně vymezuje dítěti prostor, nehrozí tedy jeho odkopání. Zároveň jsou mnohem silnější než deka, což v praxi znamená, že v zimě poskytují více tepla. V současné době je na trhu většina fusaků z voděodolného materiálu (nejčastěji polyuretan, polyamid nebo nylon), takže při změně počasí je váš drobeček v teple a suchu.

Velmi dobrými hřejivými schopnostmi se vyznačuje péřový fusak, který je vyplněn kachním nebo husím peřím. Jako vnitřní materiál je využíván také fleece, plyš aj.

                                                                                    

Cestujete s miminkem během zimy autem?

Cesta autem je kolikrát náročná i pro dospělého člověka, obzvláště, jedná-li se o delší trasy. V současné době má většina aut klimatizaci, kterou lze regulovat vnitřní teplotu, ale stále existují výjimky. Zajistit miminku pohodlí a tepelný komfort v autosedačce se tak může jevit jako nadlidský úkol.

Řešení může poskytnout fusak do autosedačky. Jeho nespornou výhodou je univerzálnost. Hodí se totiž také do různých kočárků.

Fusaky Elodie Details určené pro autosedačky mají „rukávy“, které umožňují dítěti určitou volnost v pohybu.

Jak velký fusak je pro dítě ideální?

Při výběru fusaku se řiďte věkem a velikostí dítěte. Pokud pořizujete fusak do kočárku, pak berte v úvahu i jeho typ. Je třeba mít na mysli, že hluboký kočárek není přizpůsoben rozměrnějším fusakům.

Pokud nechcete investovat do většího množství fusaků (v závislosti na velikosti dítěte), je nejlepší alternativou rostoucí fusak.

                                                                                  

Milá komunikace Krásný sortiment Možná někdy potřeba počítat s delší dodací lhůtou - paní se snaží vyjít vstříc
Ověřený zákazník, před 2 týdny
Při objednání v úterý byl termín dodání ve čtvrtek, když do pátku zboží nedorazilo tak při zavolání n auvedeny telefon nikdo nebral - ani v pátek ani v pondělí. Pak mě telefon 3x prozvonit ale zase jen při zpětném volání někdo nevzal (možná mají odchozí bránu). Po týdnu od objednání mi přišel Email že zboží je expedováno - tzn že pravděpodobně dojde o týden později než bylo přislíbeno - vzhledem k tomu, že jsem obchod vybral právě z důvodu včasneho doručení tak obchod nedoporučuji - nelze se tam dovolat a zboží neodešle v termínu.
Ověřený zákazník, před 4 týdny
Zboží pěkné, výběr dostatečný, rychlé dodání. Přehlednost stránek, rychlé dodání.
Ověřený zákazník, před 1 měsícem, 3 týdny
Jsem opravdu velmi nadšená z nákupu na tomto e-shopu! Velmi ráda doporučuji! Rychlost dodání, komunikace
Ověřený zákazník, před 3 měsíci, 3 týdny

Nenechte si proklouznout mezi prsty
...slevy, akce a novinky ze světa usměvavých dětí.